D.U.K

Kadangi dažnai sulaukiame panašių klausimų, galbūt atsakymą į savąjį čia rasite ir Jūs…


Apie kūdikio knygas

Kuo skiriasi kūdikio knygos iki vienerių ir iki penkerių metų?

Iš esmės – apimtimi. Knygas „iki vienerių“ sudaro 76 psl., o knygas „iki penkerių“ – 100 psl. Kiekvienoje knygoje rasite skiltis: „laukimas“, „labas, Pasauli“, „pirmosios dienos“, 11 pirmųjų mėnesių, „vieneri“, mamytės ir tėvelio laiškai man, puslapis mažylio antspaudams. Knygose iki penkerių dar skiriama vietos įdomiausioms mažylio augimo akimirkoms nuo 1 iki 5 metų (kiekvieniems naujiems metams po 3 lapus (6 psl). Tačiau knyga iki vienerių iš esmės apima laiką iki 1,5 ar dvejų metų, nes nuotraukos gali būti klijuojamos nuo tada kai sukanka 1-eri iki kol užpildote šiam ‘vienerių’ laikotarpiui skirtus puslapius.

Kokias nuotraukas užsisakyti?

Užsisakykite nuotraukas matiniu paviršiumi, nes blizgus dažnu atveju sulipina nuotraukas. Tam, kad sutalpintumėte kuo daugiau svarbių akimirkų, gamindami nuotraukas sumaketuokite jų koliažus, taip vietoje vienos didesnės nuotraukos turėsite daugiau mažesnių.

Kokį rašiklį naudoti pildant kūdikio knygas ir krikšto knygas?

Pasirinkite bet kokį gelinį ar paprastą lengvai rašantį tušinuką ir pildydami albumą nekeiskite jo spalvos. Nenaudokite markerinių tušinukų, nes jie gali persigerti į kitą lapo pusę.

Kuo klijuoti nuotraukas į knygas?

Kadangi tiek sausi, tiek šlapi klijai yra linkę deformuoti lapą ar per kurį laiką net persigerti į nuotrauką ir pageltonuoti, į hugabook knygas nuotraukas klijuoti rekomenduojame dvipuse lipnia juostele. Galite naudoti ir nuotraukų kampučius, tačiau ne visai knygai, nes taip per daug išstorinsite lapus.

Savo el. parduotuvėje Jums galime pasiūlyti popierinius vintažinio stiliaus kampučius bei dvipusę lipnią juostelę, kurie puikiai tiks nuotraukoms klijuoti.

Kaip atspausti pėdučių antspaudus?

Pėdų antspaudukus stenkitės atspausti pirmosiomis savaitėmis, geriausia – vaikeliui miegant. Naudodami antspaudų kempinėles, pėdutę spustelkite į dažų kempinėlę ir tvirtai prispauskite prie lapo. Pakartokite tą patį su kita pėdute. Delnų antspaudukus padaryti gan sudėtinga, nes vaikelis juos laiko sugniaužęs, visgi daug paprasčiau juos padaryti naudojant dažų antspaudų plokšteles, kur nėra jokio odos ir dažų sąlyčio.

Jaučiu, kad man trūksta kūrybiškumo. O jei nesugalvosiu, ką rašyti į knygą?

Tikrai sugalvosite! Knygos mėnesio įrašuose galite fiksuoti ūgio ir svorio pasikeitimus, naujus mažuosius pasiekimus ir pirmuosius kartus, dalintis savo pomėgiais, jausmais, kai esate drauge ar sunkumais, kuriuos išgyvenate mokydamiesi suprasti vienas kitą 🙂 Po kurio laiko ir jums ir užaugusiam vaikui bus be galo įdomu ir gera tai prisiminti!

Ką daryti, jei baltas viršelis išsipurvins?

Knygos viršelis pagamintas iš aukštos kokybės itališkos faux odos, tad jį išpurvinę lengvai nuvalysite drėgna šluoste.

Ar turite knygų kitomis kalbomis?

Taip, turime knygų anglų, švedų ir estų kalbomis. Šių knygų pasigaminame mažiau nei lietuviškų, todėl po užsakymo reikės luktelti, kol pagaminsime ( 5-10 dd). Jei norite užsakyti kūdikio knygą užsienio kalba – parašykite mums [email protected]

Ar galima pridėti papildomų lapų į knygą? 

Lapų pridėti negalima, nes knygos nugarėlė sukurta taip, kad talpintų tiek lapų, kiek numatėme. Visgi galima pakeisti sugadintus lapus, jei jaučiate, jog labai baisią ‘kliurką’ pridirbote. Susisiekite su mumis asmeniškai. Pridedame 2 papildomus lapus “labas pasauli” ir antspaudų lapą, jei iš jaudulio mažylio vardą nukreivotumėt ar pėdutėms spurdant dažais išsitepliotumėt. Jei pritrūkote vietos nuotraukoms vieno mėnesio skiltyje, galite atsukti varžtus ir perkelti daugiau lapų iš ten, kur jų buvo per daug. Modeliuokite ir tvarkykite knygą taip, kaip patinka 🙂

Apie daiktadėžes

Ar galite įspausti ne vardą, o datą ar kitus simbolius? 

Įspausti galime vardą, inicialus, datą, tačiau ne simbolius. Ant dirželio telpa iki 8 simbolių vertikaliai. Jei vardas per ilgas, galime įmušti inicialus ir datą arba pilną vardą (iki 13 simbolių) horizontaliai.

Kurį daiktadėžės dydį pasirinkti? 

Abiejų dydžių daiktadėžės yra nemažos. Mažesniosios visiškai pakanka krikštynų atributikai ir dar kelioms smulkmenėlėms sudėti. Drąsiai telpa ir 30 cm žvakė, ir krikšto skraistė, batukai bei kiti daikteliai. Tačiau, jei norėtumėte į daiktadėžę įdėti ir mažylio mėgstamiausią pliušinį žaislą ar planuojate prikaupti daug daiktų, siūlome rinktis didžiąją. Į didžiąją daiktadėžę talpa ir krikšto knyga, tačiau siūlome į tai nesiorientuoti, nes krikšto knyga paprastai laikoma kažkur matomoje vietoje vaikelio kambaryje, knygų lentynoje ar prie kitų šeimos albumų. Krikšto knygą ar kūdikio knygą galite tik padovanoti kartu su daiktadėže, bet dydį rinktis pagal anksčiau minėtus kriterijus.

Ar galima grąžinti nusipirktą kūdikio knygą, krikšto knygą, svečių knygą, daiktadėžę ar drobę?

Kadangi knygos yra spaudos gaminiai, įsigytos kūdikio knygos ar krikšto knygos grąžinti negalima. Jei gaminys yra netinkamos kokybės, t.y. turi aiškiai pastebimų viršelio ar įrišimo defektų, knygą būtinai pakeisime kita. Daiktadėžės, drobės ir svečių knygos gaminamos individualiai, su personalizacijomis, tad grąžinti jų negalima, nebent pakeisti kokybės neatitinkančią ar sugadintą prekę nauja.